خانه / کابینت باتری / ابعاد کابینت باتری یو پی اس UPS

ابعاد کابینت باتری یو پی اس UPS

ابعاد کابینت باتری یو پی اس باتوجه به تعداد طبقاتی که ممکن است داشته باشد متفاوت است. قبل از اینکه به ابعاد کابینت باتری یو پی اس بپردازیم، لازم است که بدانیم کابینت باتری یو پی اس چیست و چه کاربردی دارد. خریدار یو پی اس برا تهیه متعلقات یو پی اس می‌توانند به مرکز فروش یو پی اس مراجعه کنند.

ابعاد کابینت باتری یو پی اس UPS

کابینت باتری یو پی اس چیست؟

کابینت باتری یو پی اس چیست؟

بسیاری از کاربران و متقاضیان محصول یو پی اس این سوال برایشان پیش می‌آید که کاربرد کابینت باتری یو پی اس چیست؟ و چه لزومی به خرید آن است؟
برای پاسخگویی به سوالات فوق ابتدا یک مختصر درباره دستگاه یو پی اس بیان می‌کنیم. دستگاه یو پی اس به معنای منبع برق بدون وقفه است، هنگامیکه برق شهر وجود دارد و دستگاه یو پی اس به برق شهر متصل است، انرژی را توسط باتری‌های که درونش تعبیه شده است داخل خود ذخیره می‌کند.
هنگامیکه برق شهر قطع شود مقدار توان و یا انرژی لازم برای تجهیزات از طریق انرژی ذخیره شده در باتری‌ها فراهم می‌شود.

باتوجه به نکاتی که در بالا بیان گردید می‌توان به این نتیجه رسید که باتری یکی از اجزای بسیار مهم و غیرقابل انکار برای دستگاه یو پی اس است.

اهمیت کابینت باتری یو پی اس

اهمیت کابینت باتری یو پی اس

به دلیل استفاده از باتری خارجی برای دستگاه یو پی اسی که توان بالایی دارند، احتیاج به یک محفظه‌ای است که باتری‌ها درون آن نگهداری شوند.

در یو پی اس توان بالا یا در شرایطی که مدت زمان پشتیبانی از دستگاه یو پی اس بالا است و احتیاج به تعداد باتری بیشتری است، باید از کابینت باتری یو پی اس استفاده کرد.

کابینت باتری یو پی اس یک محفظه از جنس آلومینیوم است که در رنگ‌های مختلف از جمله شیری، خاکستری و مشکی تولید می‌گردد. استفاده از کابینت باتری یو پی اس بسیار مهم است به دلیل نگهداری از باتری‌ها در برابر گرد و غبار و همچنین درصورت به وجود آمدن اتصالات برقی ناشی از سیم بندی اشتباه، از افرادی که در نزدیکی دستگاه هستند محافظت می‌کند.

ابعاد کابینت باتری یو پی اس

ابعاد کابینت باتری یو پی اس

کابینت باتری یو پی اس باتوجه به تعداد باتری که قرار است داخل خود جای دهد، دارای طبقات متفاوت است.

دسته بندی کابینت باتری از نظر طبقه بصورت ذیل است:

  1. کابینت باتری ماژولار
  2. کابینت باتری ثابت
  3. سکو باتری
  4. پک باتری رک مونت

هر کدام از انواع کابینت باتری‌های فوق، یک تعداد باتری مشخصی را داخل خود جای می‌دهند. برای اطلاع از ابعاد کابینت باتری یو پی اس و اینکه چه تعداد باتری در داخل آنها قرار می‌گیرد پیشنهاد می‌شود مقاله فروش انواع ابعاد کابینت باتری را مطالعه فرمائید.

قیمت کابینت باتری ups

قیمت کابینت باتری ups

تولیدکنندگان ایرانی و برندهای خارجی انواع کابینت باتری را تولید و روانه بازار نموده‌اند، اما شاید متوجه شده باشید که قیمت کابینت باتری‌های مختلف متفاوت است. برندهای مختلف برای اینکه بتوانند مشتریان زیادی را جذب نمایند، یک سری ویژگی خاص را برای کابینت باتری یو پی اس خود در نظر گرفته‌اند و بعضی از ویژگی‌ها هم بصورت عمومی است و تمامی کابینت باتری یو پی اس آن ویژگی‌ها را دارند. قیمت کابینت باتری ups به عواملی که در بالا بیان گردید بسیار تاثیر دارد.


برای دریافت قیمت کابینت باتری یو پی اس فاراتل SBC96V-26AH-AB همچنین قیمت کابینت باتری یو پی اس فاراتل SBC48V-28AH-MAC و سایر کابینت باتری‌ها می‌توانید همین حالا با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمائید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ابعاد کابینت باتری

فروش انواع ابعاد کابینت باتری

ابعاد کابینت باتری باتوجه به اینکه یک طبقه، دوطبقه، سه طبقه یا چهار طبقه باشد …