خانه / یو پی اس / انتخاب یو پی اس توان بالا با بهترین کیفیت

انتخاب یو پی اس توان بالا با بهترین کیفیت

برای انتخاب و خرید یو پی اس توان بالا قبل از استعلام قیمت، باید به پارامترهایی توجه کرد. اینکه چگونه و چه پارامترهایی بر یو پی اس تاثیر می گذارند. واحد فنی شرکت ویرا صنعت به منظور آسایش شما مشتریان اطلاعات مناسب را جهت خرید و سفارش یوپی اس توان بالا ارائه کرده است. یو پی اس هایی سه فاز توان بالا در صنعت استفاده می‌شود.

انتخاب یو پی اس توان بالا با بهترین کیفیت

مقایسه ویژگی های یو پی اس توان بالا

مقایسه ویژگی های یو پی اس توان بالا

مقایسه ویژگی های یو پی اس توان بالا کار ساده ای نیست زیرا مجموعه ای از ساختارهای مختلف در بازار وجود دارد و نام تجاری این فناوری ها از سوی برندهای مختلف متفاوت می باشد. به منظور ارائه معیار قابل مقایسه برای انتخاب UPS ، استانداردی در سطح جهانی ایجاد شد. این استاندارد بدون استفاده از اصطلاحات تجاری از قبیل یو پی اس آنلاین، آفلاین و لاین اینتراکتیو ایجاد شده است. کد طبقه بندی زیر بدین صورت تعریف شده است.

 • VFI: در جایی که که خروجی UPS مستقل از تغییرات ولتاژ ورودی و تغییرات فرکانس باشد.
 • VI: جایی که خروجی یو پی اس به تغییرات فرکانس ورودی وابسته است اما تغییرات ولتاژ تحت شرایطی خاص است.
 • VFD: جایی که خروجی UPS به تغییرات ولتاژ ورودی و تغییرات فرکانس وابسته است.

در ادامه استاندارد شکل موج خروجی را بیان می کنیم.

شکل موج خروجی در یو پی اس توان بالا

شکل موج خروجی در یو پی اس توان بالا

شکل موج ولتاژ خروجی به دو حالت عملیاتی مرتبط است حالت اول حالت عادی و حالت دوم هنگام ذخیره انرژی است. اما استاندارد تعریف شده برای شکل موج خروجی بر این اساس است:

 •  Sشکل موج کاملا سینوسی زیر بارهای مقاومتی و غیر مقاومتی.(در استاندارد مقداری خطا در نظر گرفته شده است)
 • Xشکل موج غیر سینوسی زیر بارهای غیر مقاومتی.
 • Yشکل موج غیر سینوسی بیش از حد.(حد تعریف شده در استاندارد IEC)

این منحنی شکل موج خروجی در یک یو پی اس توان بالا در سه حالت قابل بحث و بررسی است.
حالت اول زمان ذخیره انرژی در باتری هاست حالت دوم در زمان تغییر سوئیچ بای پس و حالت عادی، حالت آخر بررسی شکل موج می باشد.

منحنی شکل موج خروجی UPS توان بالا را از این منظر هم می توان بررسی کرد، مقابل بارهای مقاومتی یا بارهای خطی در وضعیت نرمال یو پی اس یا زمان ذخیره انرژی در باتری ها این شکل موج خروجی چگونه است؟ یا در مقابل بارهای سلفی موسوم به غیر خطی شکل موج در هر حالت چه تغییراتی پیدا می کند.

این را بخاطر داشته باشید مهم نیست چه یو پی اس توان بالا ایرانی بخریم چه خارجی باید به این دست نکات توجه داشته باشید یا می توانید همه چیز را به کارشناس فنی شرکت ما بسپارید. بهترین یو پی اس توان بالا را مناسب با نیاز شما ارائه می دهیم.

یو پی اس توان بالا با بهترین کیفیت

یو پی اس توان بالا با بهترین کیفیت

یو پی اس های مختلفی در بازار ارائه می شود یو پی اس آسانسور، یو پی اس برای دوربین مدار بسته، UPS برای دستگاه ماینر، یو پی اس های دستگاه های لیزر، تراش و غیره. در انتخاب بهترین یو پی اس توان بالا نکاتی را ذکر کردیم استاندارد را تعریف کردیم حال به ادامه موارد می پردازیم.

خصوصیات متمایز کننده یک یو پی اس توان بالا شامل:

 • فیلتر روی ورودی
 • مقدار آلودگی صوتی
 • ابعاد دستگاه یو پی اس
 • قابلیت دسترسی برای تعمیر و نگهداری
 • ترانس روی خروجی
 • محافظت های مکمل جهت اضافه بار

یو پی اس‌های سفارشی همگی از این دست خصوصیات هستند. پارامترهایی نظیر TDHI، بازده، پاور فاکتور ورودی، TDHO هم وجود دارند. پس در انتخاب یک یو پی اس توان بالا نیاز به اطلاعات وسیعی می باشد این ها بخشی از اطلاعات مهم هستند که توسط گروه ویرا صنعت در اختیار شما همراهان قرار گرفت است.

قیمت یو پی اس توان بالا

قیمت یو پی اس توان بالا

قیمت یو پی اس توان بالا با توجه به نوسانات ارزی ثابت نیست و برای قیمت یو پی اس های خارجی نیاز به استعلام روزانه کماکان برقرار است. یو پی اس های توان بالا بیشتر در صنایع مرسوم به UPS صنعتی و یا واحدهای حساس کامپیوتری استفاده می شود در اکثر این موارد از دیزل ژنراتور هم استفاده می شود و یو پی اس بیشتر برای شرایط بحرانی و زمان تاخیر اتصال ژنراتور استفاده می شود.

در نهایت امر اگر همه جوانب را برای انتخاب یو پی اس مناسب در نظر بگیرید باز هم این توازن بین عملکرد و قیمت یو پی اس توان بالا است که تعیین کننده می شود و شما به عنوان مشتری چه مقدار ریسک می خواهید متقبل شوید.

تولید کنندگان داخلی و خارجی از اصطلاحات فنی و پارامترهای فنی خود استفاده می کنند و این کار را برای ارزیابی اطلاعات توسط مشتریان دشوار می کند. برای مشاوره خرید و استعلام قیمت یو پی اس ۲۰KVA و همچنین یو پی اس ۵ کاوا و سایر توان های بالاتر می توانید با واحد فروش شرکت ارتباط بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش انواع یو پی اس

فروش انواع یو پی اس قیمت خرید ups

فروش انواع یو پی اس در مرکز فروش یو پی اس بصورت کاملأ تخصصی صورت …