خانه / یو پی اس / خرید و فروش و قیمت ups آسانسور

خرید و فروش و قیمت ups آسانسور

قیمت ups آسانسور و تابلو فرمان آسانسور بسیار مناسب است در واقع شما با خرید یو پی اس آسانسور از هزینه های تعمیر و نگهداری خود کم می کنید و ایمنی آسانسور را بالا می برید. شرکت های سازنده یو پی اس از جمله فاراتل، فاران با تولید یو پی اس برای خود پرداز و تابلو فرمان آسانسور توانسته اند نیاز داخلی خریداران را برطرف کنند.

خرید و فروش و قیمت ups آسانسور

چرا یو پی اس آسانسور؟

چرا یو پی اس آسانسور؟

همانطور که می دانید با الزام وجود آسانسور در ساختمان های بیش از سه طبقه، تعداد مصرف کنندگان دارای آسانسور رو به افزایش است و از این رو برای جلوگیری از حوادث روز به روز دستورالعمل های تازه ای ارائه می شود.
حتما می دانید باتری پشتیبان آسانسور در هنگام قطع برق می تواند به بالا رفتن سطح ایمنی کمک کند اما این باتری نیاز به سرکشی دارد پیشنهاد می شود برای صرفه جویی در هرینه های تعمیر و نگهداری آسانسور از یو پی اس مناسب برای آسانسور استفاده کنید که در نزدیکی تابلو فرمان نصب می شود.

قیمت ups آسانسور بسته به ظرفیت و مدل تولید کننده داخلی متفاوت است. نصب یو پی اس برای آسانسورهای بدون گیربکس الزامی می باشد. یو پی اس مناسب برای آسانسور از نوع لاین اینتراکتیو و آنلاین استفاده می شود.

یو پی اس آنلاین برای آسانسور

یو پی اس آنلاین برای آسانسور

تکنولوژی یو پی اس آنلاین را به تفضیل به آن پرداخته ایم اما چرا یو پی اس آنلاین برای آسانسور استفاده کنیم؟ قیمت ups آسانسور بسیار مطلوب است.
یو پی اس ها با قدرت تبدیل تکفاز به سه فاز و سه فاز به سه فاز می توانند از موتور و تجهیزات آسانسور مراقبت کند. یو پی اس online با اینکه قیمت بالاتری دارد ولی در هنگم قطع برق باتری های شارژ شده خود را بدون درنگ سوئیچ می کند.

یو پی اس آنلاین برخلاف باتری بک آپ و ژنراتور به صورت فوری عمل می کند با استفاده از ups برای آسانسور، حرکت آسانسور به طرفی خواهد بود که جریان اعمال شده به موتور کمتر باشد. در کل با توجه به فواید و قیمت ups آسانسور پیشنهاد می شود یو پی اس آنلاین یا لاین اینتراکتیو برای آسانسور خود خریداری کنید.

قیمت ups آسانسور

قیمت ups آسانسور

هزینه کردن برای ups آسانسور بسیار اقتصادی تر است چرا که یو پی اس با جلوگیری از نوسانات برق و نویز های موجود در شبکه امکان خرابی آسانسور را هم کاهش می دهد و از هزینه های هنگفت تعمیر و نگهداری آسانسور و متعلقات آن می کاهد.

امکان اضافه کردن باتری یو پی اس قرار دادن باتری های خارجی برای یو پی اس، از مزایای استفاده از یو پی است. از برتری های یو پی اس و باتری آن نسب به باتری بک آپ یا باتری بلک اوت آسانسور طول عمر بالاتر آن است و این امر به علت کیفیت شارژ و دشارژ بهتر باتری های یو پی اس است.
باتری یو پی اس می تواند تا پنج سال عملکرد خوب از خود داشته باشد اما باتری بک آپ آسانسور نهایتا یک یا دو سال می تواند جوابگوی مواقع اضطراری باشد. در مجموع قیمت ups آسانسور مقرون به صرفه ارزیابی می‌شود برای خرید و استعلام قیمت ups آسانسور می توانید با واحد فروش شرکت تماس حاصل نمایید.

نمایندگی فروش یو پی اس دستگاه خودپرداز و آسانسور

نمایندگی فروش یو پی اس دستگاه خودپرداز و آسانسور

نمایندگی فروش یو پی اس دستگاه خود پرداز و آسانسور در اختیار شرکت های مختلفی قرار دارد اما شرکت ویرا صنعت با ارائه خدمات پس از فروش و مشاوره رایگان جهت خرید یو پی اس مناسب شما را تا خرید مطمئن همراهی می کند.

بسیاری از خریداران علاوه بر خدمات قبل و پس از فروش بدنبال بهترین جنس با مناسب ترین قیمت می باشند خوشبختانه این شرکت با وجود کارشناسان فنی مجرب توانسته به بخش زیادی از نیاز مشتریان پاسخ دهد. با گذشت چند سال از آغاز به کار، این شرکت با برقراری ارتباط موثر و حذف واسطه ها توانسته علاوه بر خدمات ارزانترین قیمت کف بازار را به مشتریان خود عرضه کند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش انواع یو پی اس

فروش انواع یو پی اس قیمت خرید ups

فروش انواع یو پی اس در مرکز فروش یو پی اس بصورت کاملأ تخصصی صورت …