خانه / یو پی اس / خرید یو پی اس آفلاین – فروش ups آنلاین

خرید یو پی اس آفلاین – فروش ups آنلاین

خرید یو پی اس آفلاین با گارانتی معتبر، کیفیت مناسب و با پایینترین قیمت موجود در بازار را از ما بخواهید. در این مقاله تا حدودی یو پی اس آفلاین و یو پی اس آنلاین را باهم مقایسه می‌کنیم و تفاوتهایی که دارند را بیان می‌کنیم. انواع تکنولوژی ساخت یو پی اس و همینطور عملکرد دستگاه یو پی اس را ذکر می‌کنیم.

خرید یو پی اس آفلاین – فروش ups آنلاین

مشخصات یو پی اس آفلاین ups Offline

مشخصات یو پی اس آفلاین ups Offline

دستگاه یو پی اس یک دستگاه منبع برق اضطراری است که در کنار سیستم های حساس به برق مانند سیستم کامپیوتری، تجهیزات پزشکی، تجهیزات مخابراتی، مراکز دیتاسنتر نصب می‌گردد و از آنها در برابر نوسانات برقی و آسیب هایی که ممکن است برق شهر به تجهیزات وارد کند، محافظت می‌کند.

دستگاه یو پی اس دارای سه ساختار تکنولوژی متفاوت است:

  • یو پی اس آماده به کار (یو پی اس آفلاین)
  • یو پی اس در تعامل با خط (یو پی اس لاین اینتراکتیو)
  • یو پی اس آنلاین

مشخصات و ویژگی دستگاه یو پی اس آفلاین بدین صورت است که در شرایطی که عملکرد یو پی اس نرمال است، بار مصرفی که به دستگاه یو پی اس متصل است از طریق مسیر Bypass تغذیه خود را بطور مستقیم تامین می‌کند و مدار اینورتر در این حالت هیچ نقشی ندارد.

اما در شرایطی که حد ولتاژ از مقدار مشخص شده پایینتر یا بالاتر گردد، با تاخیر در حد چند میلی ثانیه مدار سوئیچ عمل می‌کند و توسط اینورتر مقدار توان مورد نیاز مصرف کننده در خروجی انتقال پیدا می‌کند.

به دلیل همین تاخیر در حد ۴ الی ۱۵ میلی ثانیه ای در مدار سوئیچ، از این نوع یو پی اس برای تجهیزات حساس استفاده نمی‌کنند بلکه باید از یو پی اس آنلاین و یا یو پی اس لای اینتراکتیو استفاده کرد.

خرید یو پی اس آفلاین مزایای از جمله کوچک بودن دستگاه، سایز، وزن، راندمان بالا و از همه مهمتر قیمت پایین را دارد.

خرید یو پی اس آفلاین

خرید یو پی اس آفلاین

پیدا کردن یک یو پی اس خوب و یا کیفیت مناسب امری بسیار دشورا و پیچیده شده است، به این دلیل که امروزه در بازار ایران انواع یو پی اس با برندهای مختلف ایرانی و خارجی از جمله یو پی اس فاراتل ، یو پی اس فاران ، یو پی اس APC ، یو پی اس تکام ، یو پی اس هژیر صنعت ، یو پی اس پرسو موجود می‌باشد و از طرفی به دلیل تخصصی بودن این محصول مردم عادی نمی‌توانند یک یو پی اس خوب را تشخیص دهند.

شرکت ویرا صنعت مقاله ای را در زمینه راهنما خرید یو پی اس مناسب تهیه کرده است، می‌توانید با مطالعه مقاله مذکور اطلاعاتی را در زمینه خرید یو پی اس با کیفیت مناسب بدست آورید.

فروش و خرید یو پی اس آفلاین توسط نمایندگی فروش یو پی اس انجام می‌گردد. با خرید یو پی اس آفلاین از شرکت ویرا صنعت می‌توانید از قیمتهای ویژه این شرکت بهره مند گردید.

انواع یو پی اس از جمله یو پی اس برای کامپیوتر ، یو پی اس آسانسور ، یو پی اس دوربین ، یو پی اس خودپرداز ، یو پی اس تکفاز ، یو پی اس سه فاز با کیفیت مناسب و گارانتی معتبر را از ما بخواهید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

یو پی اس برای سرور

مناسبترین یو پی اس برای سرور و تجهیزات شبکه

خرید یو پی اس برای سرور امروزه برای تمام کاربران شبکه و دیتا سنترهای بزرگ …