خانه / یو پی اس / راهنما خرید بهترین یو پی اس برای کامپیوتر

راهنما خرید بهترین یو پی اس برای کامپیوتر

استفاده یو پی اس برای کامپیوتر بهترین راه حل برای حل مشکل قطع شدن ناگهانی برق می‌باشد. اگر لپ تاپ و یا دستگاه کامپیوتر رومیزی شما حاوی اطلاعات بسیار مهمی است و نگهداری از آنها بسیار برایتان مهم است، پیشنهاد ما به شما این است که حتمأ از دستگاه یو پی اس برای کامپیوتر و یا لپ تاپ خود استفاده کنید.

راهنما خرید بهترین یو پی اس برای کامپیوتر

دلیل استفاده از یو پی اس کامپیوتر

دلیل استفاده از یو پی اس کامپیوتر

دستگاه کامپیوتر از قطعات الکترونیکی ساخته شده‌اند که هرکدام وظایف مربوط به خود را انجام می‌دهند و درصورتیکه هرکدام از آنها در عملکرد خود دچار اختلال گردند باعث می‌شود که دستگاه کامپیوتر و یا لپ تاپ به درستی کار نکند.

از طرفی این اختلالت و درست کار نکردن کامپیوتر و یا لپ تاپ سبب بروز مشکلات و هزینه های زیادی خواهد شد و ممکن است در حین کار کردن لپ تاپ ناگهان قطع شده و تمام اطلاعات خود را از دست بدهید.

امروزه استفاده از کامپیوتر و یا لپ تاپ برای تمام مردم یک وسیه بسیار مهم و حیاتی شده است و در منازل، شرکتها، بانکها، ادارجات، کارخانجات، صنایع و مراکز بزرگ دیتاسنتر از کامپیوتر استفاده می‌کنند.

خطراتی مانند قطع شدن ناگهانی برق شهر و سایر موارد سیستم کامپیوتری شما را تهدید می‌کند به همین دلیل استفاده از یو پی اس برای کامپیوتر بشدت توصیه می‌گردد.

دستگاه یو پی اس یک دستگاه منبع برق اضطراری است که در هنگام قطع شدن برق شهر مقدار انرژی مصرفی کامپیوتر را فراهم کرده است و در نمونه های پیشرفته دستگاه یو پی اس نوسانات ولتاژی داخل برق شهر را هم حذف می‌کنند و ولتاژ پایداری را به مصرف کننده انتقال می‌دهد.

انتخاب بهترین یو پی اس برای کامپیوتر

انتخاب بهترین یو پی اس برای کامپیوتر

دستگاه یو پی اس یک دستگاه منبع برق اضطراری است که در هنگام قطع شدن ناگهانی برق به کمک تجهیزات مصرفی می‌آید. دستگاه یو پی اس براساس سه نوع تکنولوژی ساخته و تولید می‌گردند:

  • یو پی اس آفلاین
  • یو پی اس لاین اینتراکتیو
  • یو پی اس آنلاین

درصورتیکه هدف شما از خرید یو پی اس برای کامپیوتر این باشد که در هنگام قطع شدن برق اجازه بی برقی به دستگاه کامپیوتر را ندهد می‌توانید از یو پی اس ارزان موجود در بازار به نام تجاری یو پی اس آفلاین استفاده کنید. یکی از مشکلاتی که تکنولوژی آفلاین دارد این است که بعد از قطع شدن برق دستگاه با تاخیر ۴ الی ۱۵ میلی ثانیه‌ای روشن می‌شود.

برای دستگاه‌های کامپیوتری داخل منزل یا در شرکتهای کوچک پیشنها ما به شما خرید یو پی اس لاین اینتراکتیو یا یو پی اس آفلاین می‌باشد.

در مقابل برای سرورها و یا تجهیزات موجود در دیتا سنترهای بزرگ حتمأ از یو پی اس آنلاین استفاده کنید.

یو پی اس لاین اینتراکتیو در خروجی خود از دستگاه استابلایزر استفاده کرده است بدین معنی که ولتاژ خروجی یک ولتاژ صاف و پایدار است اما مانند تکنولوژی آفلاین همان تاخیر ۴ الی ۱۵ میلی ثانیه‌ای را دارد. در مقابل یو پی اس آنلاین هیچگونه تاخیری ندارد و پیشرفته‌ترین تکنولوژی ساخت دستگاه یو پی اس است.

قیمت یو پی اس کامپیوتر

قیمت یو پی اس کامپیوتر

دستگاه کامپیوتر توان مصرفی در حدود ۵۰ وات تا ۲۰۰۰ وات دارد و دستگاه یو پی اس برای کامپیوتر با توان ۶۰۰ ولت آمپر تا ۲۰۰۰ ولت آمپر مناسب می‌باشد.

قیمت یو پی اس کامپیوتر با این حدود توان مصرفی در حد ۲ میلیون تومان است البته که مدت زمان پشتیبانی در قیمت دستگاه یو پی اس کامپیوتر بسیار تاثیرگذار است .

برای دریافت قیمت یو پی اس آسانسور ، قیمت یو پی اس ۲کاوا فاراتل و سایر برندها می‌توانید با کارشناسان فروش ما در این زمینه ارتباط برقرار کنید و از راهنمایی و مشاوره رایگان آنها بهر‌مند گردید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش انواع یو پی اس

فروش انواع یو پی اس قیمت خرید ups

فروش انواع یو پی اس در مرکز فروش یو پی اس بصورت کاملأ تخصصی صورت …