خانه / استابلایزر / فروش استابلایزر برای یخچال ، اسپیلت و تلویزیون

فروش استابلایزر برای یخچال ، اسپیلت و تلویزیون

استابلایزر برای یخچال الزامی است؟ برای اسپیلت یا تلویزیون یا حتی دستگاه ماینر چطور؟ فروش انواع استابلایزر تک فاز و سه فاز برندهای ایرانی و خارجی شامل فاراتل، بوش، سارا، هانی ، آاگ و … توسط گروه ویرا صنعت انجام می شود. استابلایزرهای صنعتی و خانگی خود را می توانید به صورت اینترنتی خریداری کنید.

فروش استابلایزر برای یخچال، اسپیلت و تلویزیون

شناخت انواع استابلایزر خانگی

شناخت انواع استابلایزر خانگی

استفاده از استابلایزر برای یخچال یا فریزر الزام ندارد. با شناخت انواع استابلایزر که شامل رله ای، سروو موتوری و AVR می شوند و هر کدام دارای خصلت هایی می باشند که به آن می پردازیم.

پیشنهاد ما نصب استابلایزر بر روی خط اصلی برق منزل مسکونی شماست تا تمام تجهیزات خود شامل تلویزیون، ماشین لباس شویی، کولر و تلویزیون و غیره را از نوسانات برق محافظت نمایید و از هزینه های غیر مترقبه جلوگیری نمایید. زیرا چه افت ولتاژ و چه ولتاژهای ناگهانی خطراتی را برای لوازم منز شما در پی دارد.

استابللایزر مناسب برق منزل خود را با داشتن آمپر حداکثر و دامنه ولتاژ منطقه خود براحتی می توانید شناسایی کنید. اگر اشتراک برق منزل شما ۲۵ آمپر باشد و با فرض ولتاژ حدود ۲۲۰ ولت یک استابلایزر ۷ کاوا به بالا کفایت می کند. نیازی نیست برای هر دستگاه بصورت جدا برای خرید استابلایزر هزینه کنید. دستگاه های جدید این قابلیت را دارند که خود را با ولتاژ تطبیق دهند این را در کاتالوگ دستگاه خود می توانید مطالعه نمایید.

استابلایزر برای یخچال

استابلایزر برای یخچال

آیا استابلایزر برای لوازم خانگی ضروری است؟ می دانید تثبیت کننده های ولتاژ در مصرف برق شما صرفه جویی بوجود می آورد؟ این صرفه جویی در حدود پنج درصد است. آیا نصب استابلایزر برای یخچال، فریزر، ماشین لباس شویی یا حتی اسپیلت های گازی واجب است؟

عده ای بر این عقیده پافشاری می کنند که اکثر تجهیزات الکترونیکی نسل نو دارای محافظ های داخلی و علاوه بر آن تثبیت کننده های ولتاژ هستند. این گزاره ها تا حدودی درست هستند اما واقعیت این مدارات محافظ و تثبیت کننده ولتاژ در محدوده کوچکی از ولتاژ عمل می کنند و در مقابل نوسان ولتاژ طولانی یا کار کردن طولانی تحت این شرایط دستگاه ها آسیب پذیر هستند.

لوازم خانگی بر اثر کار کردن طولانی مدت گرم می شوند نصب استابلایزر خانگی مانع از فرسودگی بخاطر اضافه باری می شود که با گرما در دستگاه ایجاد می شود. ضمن اینکه گستره بیشتری از نوسانات ولتاژ را پوشش می‌دهد.
در واقع نیاز به تعمیر یا تعویض دستگاه های شما در طول مدت زمان بیشتری اتفاق می‌افتد. اگر یک یخچال برای شما پنج سال کار می کند در حالت عادی با نصب استابلایزر برای یخچال این عمر به ده سال هم می تواند برسد. ضمن اینکه با خرید و نصب استابلایزر هزینه های سنگین تعمیر و نگهداری یخچال و اسپیلت یا کولرها هم از دوش مالکین برداشته می شود.

ترانس ولتاژ یا استابلایزر

ترانس ولتاژ یا استابلایزر

استابلایزر یا تثبیت کننده ولتاژ با نام دیگری هم شناخته می شود و آن ترانس ولتاژ است علت این نام گذاری استفاده از ترانس در ساختار استابلایزر است. ترانس ولتاژ به معنی تبدیل کننده ولتاژ است عملکرد استابلایزر با تصحیح ولتاژ توسط ترانس داخل استابلایزر انجام می شود.

فرض می کنیم استابلایزر برای یخچال نصب کرده اید اگر ولتاژ اصلی دچار کاهش شود چه اتفاقی می افتد؟ معمولا استابلایزر دارای یک ترانس حلقوی هستند و سر متغیر آن به یک استپ موتور وصل می باشد کنترل این موتور که چپ گرد یا راست گرد می چرخد توسط یک میکروکنترلر انجام می شود. با مقایسه ولتاژ ورودی با ولتاژ تولیدی توسط یک منبع ولتاژ داخلی استپ موتور به چپ یا راست می چرخد. ولتاژ بدین ترتیب اصلاح می‌شود و یخچال یا هر مصرف کننده دیگر از خطر نوسان برق در امان می ماند.

استابلایزر برای یخچال را با توجه به توان یخچال می توانید انتخاب کنید. یعنی اگر یخچال دوقلوی شما ۲٫۵ کیلو وات مصرف انرژی دارد یک استابلایزر ۳ کاوا تهیه کنید.

استعلام قیمت استابلایزر خانگی

استعلام قیمت استابلایزر خانگی

اینکه استابلایزر برای یخچال می خواهید یا کلیه لوازم خانه در قیمت نهایی موثر است چون یک یخچال پر مصرف تا ۲۵۰۰ وات توان مصرفی دارد و خرید یک استابلایزر ۳ کاوا کافی است.

اما برای کل مصارف خانه بسته به اینکه دارای چه اشتراک برقی هستید توان استابلایزر متفاوت می شود مثلا در یک واحد با برق ۳۵ آمپر ۲۲۰ ولت توان حداکثری دریافتی ۷۷۰۰ ولت آمپر است و باید یک استابلایزر ۱۰ کاوا خریداری کنید.

اینکه توان استابلایزر چه مقدار است و نوع استابلایزر رله ای است یا سروو موتوری در قیمت استابلایزر خانگی بسیار موثر است. برند استابلایزر هم بسته به سابقه و کیفیت تولید در قیمت نهایی آن تاثیر گذار است. برای خرید و استعلام قیمت استابلایزر برای مصارف خانگی و صنعتی تک فاز و سه فاز می توانید با واحد فروش شرکت تماس برقرار نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت استابلایزر تک فاز

مشخصات و قیمت استابلایزر تک فاز سروو موتوری

قیمت استابلایزر تک فاز در نمایندگی فروش استابلایزر و مرکز فروش استابلایزر بسیار مناسبتر است. …