خانه / یو پی اس / فروش انواع یو پی اس قیمت خرید ups

فروش انواع یو پی اس قیمت خرید ups

فروش انواع یو پی اس در مرکز فروش یو پی اس بصورت کاملأ تخصصی صورت می‌گیرد. در این مقاله می‌خواهیم انواع یو پی اس و بهترین یو پی اس موجود در بازار ایران را معرفی کنیم. دستگاه یو پی اس در میان محصولات الکتریکی جایگاه بسیار خاصی پیدا کرده است به همین دلیل برای تمام مصرف کننده های الکتریکی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

فروش انواع یو پی اس قیمت خرید ups

تکنولوژی ساخت انواع یو پی اس

تکنولوژی ساخت انواع یو پی اس

امروزه در کمترین منازل و یا شرکتها و همچنین کارخانجات را می‌توان یافت که از دستگاه یو پی اس استفاده نکرده باشند. دستگاه یو پی اس علاوه بر اینکه از تجهیزات الکتریکی در برابر نوسانات و نویزها محافظت می‌کند بلکه مهمترین وظیفه آن فراهم کردن برق مصرفی تجهیزات در شرایط بحرانی قطع شدن برق می‌باشد.

دستگاه یو پی اس بطور کاملأ اتومات وارد مدار می‌شود و برق مورد نیاز تجهیزات را بسته به باتری یو پی اس به مدت ۱۵ دقیقه تا ۲ ساعت تامین می‌کند.
درصورت نیاز به مدت زمان بیشتر می‌تواند باتری یو پی اس را بصورت اکسترنال خریداری نمائید و در کنار دستگاه یو پی اس قرار دهید.

یو پی اس آفلاین (یو پی اس آماده به کار): این نوع از یو پی اس ارزانترین نوع یو پی اس است و عملکرد آن بسیار ساده می‌باشد بدین صورت که در حالت عادی دستگاه مستقیمأ به برق شهر متصل است و در هنگام قطع شدن برق باتری یو پی اس وارد مدار می‌گردد.

یو پی اس آنلاین (یو پی اس بر خط): پیشرفته ترین تکنولوژی ساخت یو پی اس در یو پی اس آنلاین است و به نسبت سایر تکنولوژی های یو پی اس گرانتر می‌باشد.

یو پی اس لاین اینتراکتیو (یو پی اس در تعامل با خط): در خروجی این یو پی اس ها از ترانسفورماتور استفاده شده است تا ولتاژ خروجی را متناسب با دستگاه پایدار کنند و اجازه ندهند که افزایش و کاهش ولتاژ در تجهیزات تاثیر بگذارد.

فروش انواع یو پی اس و قیمت یو پی اس

فروش انواع یو پی اس و قیمت یو پی اس

دستگاه یو پی اس همانطور که در بالا مطالعه کردید دارای سه ساختار تکنولوژی می‌باشد و از نظر قیمتی یو پی اس آنلاین گران قیمتتر می‌باشد.

در گذشته به دلیل بالا بودن قیمت یو پی اس آنلاین بیشتر در صنعت مورد استفاده قرار می‌گرفت اما به مرور با پیشرفت تکنولوژی استفاده از یو پی اس آنلاین برای منازل و شرکتها مقرون به صرفه شده است.

فروش انواع یو پی اس توسط شرکت ویرا صنعت در برندهای مختلف عرضه می‌گردد. در مرکز فروش دستگاه یو پی اس فروش انواع یو پی اس بصورت کاملأ تخصصی صورت می‌گردد و شما خریدار دستگاه یو پی اس می‌توانید دستگاه یو پی اس مورد نظر خود را با کیفیت بسیار مناسب خریداری نمائید.

فروش انواع یو پی اس علاوه بر نوع تکنولوژی براساس شکل ظاهری از جمله یو پی اس رکمونت ، یو پی اس ایستاده ، یو پی اس رومیزی ، مینی یو پی اس هم عرضه می‌گردد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

یو پی اس تک فاز

تفاوت یو پی اس تک فاز و سه فاز – ups آنلاین تکفاز

سیستم یو پی اس براساس برق مصرفی به دو نوع یو پی اس تک فاز …