خانه / کابینت باتری / فروش و قیمت کابینت باتری یو پی اس فاراتل

فروش و قیمت کابینت باتری یو پی اس فاراتل

قیمت کابینت باتری یو پی اس را از مرکز فروش یو پی اس دریافت نمائید. قیمت کابینت باتری یو پی اس و همچنین قیمت کابینت باتری یو پی اس فاراتل را می‌توانید از نمایندگی‌های مجاز فاراتل دریافت نمائید. برای بسیاری از خریداران یو پی اس این سوال پیش می‌آید که آیا کابینت باتری یو پی اس برای دستگاه یو پی اس الزامی است؟

فروش و قیمت کابینت باتری یو پی اس فاراتل

کابینت باتری ups

کابینت باتری ups

همانطور که می‌دانید دستگاه یو پی اس در توان‌های بالا احتیاج به تعداد باتری بیشتری نسبت به یو پی اس توان پایین دارد. به عنوان مثال تعداد باتری یو پی اس ۱۰kva نسبت به تعداد باتری یو پی اس ۱ کاوا به مراتب بیشتر است.

محافظت از باتری ups باتوجه به عملکردی که دارد یک امر بسیار مهم و حیاتی است. علاوه بر محافظت از باتری یو پی اس در برابر گرد و غبار باید جلوی وارد شدن خسارت به تجهیزات و یا افرادی را که نزدیک به دستگاه یو پی اس قرار دارند به دلیل برقراری اتصال نادرست را گرفت. به همین دلیل از یک محفظه مستطیل شکل از جنس آلومینیوم برای این منظور استفاده می‌کنند.

قیمت کابینت باتری یو پی اس

قیمت کابینت باتری یو پی اس

کابینت باتری یو پی اس در برندها و کیفیت‌های مختلفی در بازار ایران موجود است و باتوجه به نوع کیفیت و جنس ورقه استفاده شده در آن قیمت کابینت باتری یو پی اس متفاوت است.

به عنوان مثال درصورتیکه دستگاه یو پی اس خریداری شده دارای ۲ عدد باتری ۲۸ آمپر باشد احتیاج به کابینت باتری یو پی اس یک طبقه دارید، که قیمت کابینت باتری یو پی اس ۱ طبقه در حدود ۴۰۰ هزار تومان است.

کابینت باتری یو پی اس باتوجه به ابعاد باتری استفاده شده برای دستگاه یو پی اس دارای طبقات متفاوتی است. درصورتیکه خواهان قرار دادن کابینت باتری یو پی اس در رک هستید می‌توانید کابینت باتری رک مونت را خریداری نمائید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ابعاد کابینت باتری یو پی اس پیشنهاد می‌گردد مقاله مربوطه را مطالعه فرمائید.

کابینت باتری یو پی اس فاراتل

کابینت باتری یو پی اس فاراتل

همانطور که می‌دانید برند فاراتل یکی از معتبرترین برند یو پی اس در ایران است، که نه تنها توانسته است در ایران مشتریان زیادی را به سمت خود جذب کند، بلکه توانسته در بازار صادرات هم ورود پیدا کند.

از طرفی یو پی اس فاراتل بجای اینکه برای کابینت باتری یو پی اس از سایر برندهای این محصول استفاده کند، شروع به تولید کابینت باتری یو پی اس با مشخصات خاص خودش کرد.
قیمت کابینت باتری یو پی اس فاراتل باتوجه به اینکه از تعداد باتری ۴تایی یا ۸تایی استفاده کنید و اینکه چه نوع برندی از باتری یو پی اس را داخل آن قرار دهید متفاوت است. برای دریافت قیمت کابینت باتری یو پی اس فاراتل مقاله مربوطه را مطالعه کنید، همانطور می‌توانید با برقراری تماس با کارشناسان فروش شرکت ویرا صنعت از قیمت به روز کابینت باتری یو پی اس فاراتل مطلع گردید.

فروش کابینت باتری یو پی اس

فروش کابینت باتری یو پی اس

فروش کابینت باتری یو پی اس در مرکز خرید و فروش یو پی اس امکان پذیر شده است. بسیاری از نمایندگی‌های فروش دستگاه یو پی اس در انبار خود کابینت باتری یو پی اس با برندهای مختلف و کیفیت‌های مختلف را دارند.

گروه شرکت ویرا صنعت با برقراری ارتباط مستقیم با فروشندگان تهران و حذف واسطه‌ها توانسته است علاوه بر ارائه کابینت باتری یو پی اس با قیمت مناسب به مشتریان خود، انواع کابینت باتری یو پی اس در ابعاد و طبقات مختلف را هم در انبار خود جای دهد. شرکت ویرا صنعت در زمینه ارائه انواع یو پی اس، استابلایزر، کابینت باتری یو پی اس و باتری یو پی اس فعالیت دارد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ابعاد کابینت باتری

فروش انواع ابعاد کابینت باتری

ابعاد کابینت باتری باتوجه به اینکه یک طبقه، دوطبقه، سه طبقه یا چهار طبقه باشد …