خانه / استابلایزر / قیمت انواع استابلایزر ولتاژ و کاربرد هر کدام از آنها

قیمت انواع استابلایزر ولتاژ و کاربرد هر کدام از آنها

برای خرید انواع استابلایزر یا تثبیت کننده ولتاژ می توانید با دفتر فروش اینترنتی ما تماس بگیرید و بصورت غیر حضوری از خدمات ارسال استابلایزر ما استفاده کنید.
مناسبترین استابلایزر را در اختیار کار شما قرار می دهیم.برای استعلام قیمت انواع استابلایزر فاراتل ،تکام، هانی، توشیبی با واحد فروش ما تماس بگیرید.

قیمت انواع استابلایزر ولتاژ و کاربرد هر کدام از آنها

استابلایزر ولتاژ چیست؟

استابلایزر ولتاژ چیست؟

استابلایزر یا مفهوم تثبیت کننده به واقع یکی از دستگاه های مورد علاقه مشترکان برق خانگی و صنعتی است.

باگذر زمان و افزایش تعداد مشترکان و دستگاه های برق و اشکال در توزیع درست برق ممکن است ولتاژ مورد نیاز مصرف کننده از حد مجاز پایین تر یا بالا تر برود و منجر به آسیب های جبران ناپذیر به دستگاه های برقی شود.
به همین منظور از انواع استابلایزر بسته به شرایط استفاده می شود تا در یک بازه مشخص ولتاژ را اصلاح کند و از دستگاه های برقی و سرمایه مشترکان برق حفاظت کند.
استابلایزر فقط وقتی برق ورودی را قطع می کند که از حد مجاز ولتاژ تعریف شده برای خود دستگاه بالاتر یا پایین تر برود. این بازه ولتاژ مجاز در استابلایزر ولتاژ برای انواع استابلایزر متفاوت است.

چرا استابلایزر استفاده کنیم؟

چرا استابلایزر استفاده کنیم؟

اولین دلیل برای اینکه چرا از انواع استابلایزر تثبیت برق ورودی استفاده کنیم این است که با این کار عمر مفید دستگاه های مصرف کننده بیشتر می شود.
دومین دلیلی که می توانیم به آن اشاره کنیم عملکرد شبیه به فیوز می باشد یعنی با کوچکترین اتصال کوتاه در مجموعه مصرف کننده استابلایزر برق را قطع می کند.
سومین موردی که در اینجا به اختصار به آن می پردازیم کاهش هزینه مصرف برق می باشد و جلوگیری از اتلاف انرژی.
 به عنوان مثال همانطور که می دانید افت ولتاژ ورودی در یک موتور باعث گرم شدن سیم پیچ و افزایش جریان مصرفی موتور و باعث گرم شدن و کاهش راندمان موتور و گشتاور آن می شود و در نهایت انرژی بیشتری تلف می شود ما با استفاده از انواع استابلایزر در مقابل این خطرات می توانیم از مزایای استابلایزر استفاده کنیم.

قیمت انواع استابلایزر

قیمت انواع استابلایزر

قیمت انواع استابلایزر اول از همه به تکنولوژی ساخت آن وابسته است یعنی استابلایزر ولتاژ مورد نظر با چه مکانیسمی کار می کند همان طور که می دانید ما چهار نوع استابلایزر داریم که شامل:

  • استابلایزرهای رله ای (رله ای خطی – رله ای پله ای)
  • استابلایزرهای SERVOE
  • استابلایزر AVR

محدوده تنظیم ولتاژ هر کدام از استابلایزرهای بالا متفاوت است.
در استابلایزر رله ای محدوده تنظیم ولتاژ ده ولت می باشد در استابلایزر سروو این دامنه تنظیم ولتاژ به یک ولت می رسد.

این تنوع بخاطر موارد مصرف گوناگون استابلایزر می باشد اینکه در چه محیطی و برای چه مصرف کننده ای قرار است نصب شود.
قیمت استابلایزر اعم از فاران، فاراتل و تکام و تمام برندهای موجود در بازار ایران را تنها با یک تماس با دفتر فروش ما استعلام کرده و خرید خود را به ثبت برسانید.

خرید نسل جدید استابلایزر

خرید نسل جدید استابلایزر

برای خرید نسل جدید استابلایزر های فاراتل،فاران، تکام کافیست با واحد فروش ما تماس برقرار کنید انواع استابلایزر ایرانی و خارجی با تنوع قیمت گسترده برای مصارف گوناگون در دسترس شما مشتریان گرامی می باشد.
لازم به ذکر است تولید کنندگان داخلی استابلایزر برای فروش گسترده و بدون واسطه محصولات خود از طریق فروشگاه آنلاین با ارزانترین قیمت بازار در اختیار خریداران عمده قرار می دهند.

شما می توانید در سراسر ایران ضمن کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت تمام شده برای هر محصول کافی است با گروه مشاورین ما تماس بگیرید و استابلایزر مورد نظر خود را خرید کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت استابلایزر تک فاز

مشخصات و قیمت استابلایزر تک فاز سروو موتوری

قیمت استابلایزر تک فاز در نمایندگی فروش استابلایزر و مرکز فروش استابلایزر بسیار مناسبتر است. …

دیدگاهتان را بنویسید