خانه / کابینت باتری / قیمت کابینت باتری UPS – فروش کابینت باتری

قیمت کابینت باتری UPS – فروش کابینت باتری

کابینت باتری UPS یک محفظه فلزی است که از باتری های یو پی اس که در داخل کابینت باتری قرار دارند در برابر خسارت فیزیکی احتمالی محافظت می‌کند. ابعاد کابینت باتری یو پی اس یک ابعاد استانداری است و تعداد باتری با آمپر باتری مشخص در آن نگهداری می‌شود. فروش کابینت باتری UPS توسط شرکت ویرا صنعت با بهترین قیمت انجام می‌گردد.

قیمت کابینت باتری UPS – فروش کابینت باتری

قیمت کابینت باتری UPS

قیمت کابینت باتری UPS

کابینت باتری یو پی اس در انواع مختلف در بازار موجود است که در ذیل بیان می‌کنیم:

  • کابینت باتری ثابت
  • کابینت باتری ماژولار
  • کابینت باتری رک مونت

کابینت باتری ثابت در واقع یک محصول ثابت است و چرخی در زیر آن وجود ندارد که اصولا این نوع از کابینت باتری شامل کابینت باتری ۱ طبقه تا ۴ طبقه می‌باشد.

کابینت باتری ماژولار همانطور که از اسمش مشخص است بصورت ماژولار است یعنی می‌توان متناسب با نیاز تعداد طبقات کابینت باتری را افزایش داد. همچنین کابینت باتری ماژولار دارای چرخ است و به راحتی قابلیت حرکت دارد.

کابینت باتری رک مونت که هم مطابق با استاندارد رک و ابعاد رک ساخته شده است که به راحتی می‌توان داخل رک آنها را قرار داد.

قیمت کابینت باتری UPS بسته به برند و جنس ورقه های تشکیل شده آن کاملأ متفاوت است. به عنوان مثال یک کابینت یک طبقه ممکن است دارای چند ابعاد باشد که بتوان در آنها باتری با آمپرهای مختلف را جای داد. کابینت باتری یک طبقه که قابلیت قرار دادن ۳ عدد باتری ۶۵ آمپر و یا باتری ۱۰۰ آمپر را داشته باشد ابعادی در حدود ۵۵۲*۴۴۸*۳۳۵ دارد و با قیمت ۴۲۰ هزار تومان در بازار به فروش می‌رسد.

شرکت ویرا صنعت با ارائه بهترین کابینت باتری UPS با قیمت بسیار مناسب و کیفیت مطلوب آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز است.

فروش کابینت باتری یو پی اس

فروش کابینت باتری یو پی اس

کابینت باتری یو پی اس در طبقات کمتر که تعداد باتری کمتری در آن جای می‌گیرد فقط دارای کابلهای ارتباطی است.
اما کابینت باتری یو پی اس با ابعاد بزرگتر که تعداد باتری بیشتر با آمپرهای بالاتر در آن قرار می‌گیرد و طبقات بیشتری دارد، دارای فیوز DC و فن خنک کننده است به دلیل اینکه حجم باتری ها زیاد است ممکن است دمای کابینت باتری زیاد شود و احتمال اتصال الکتریکی وجود داشته باشد به همین دلیل از فیوز و فن استفاده می‌کنند تا دمای کابینت باتری را در حد مطلوب نگه دارد.

فروش انواع کابینت باتری UPS با ابعاد مختلف در گروه بازرگانی ویرا صنعت انجام می‌گردد از طرفی شرکت ویرا صنعت با داشتن طراح متخصص در این زمینه شروع به تولید کابینت باتری یو پی اس با ابعاد و شکل ظاهری متناسب با خواسته کارفرما کرده است.

تولید کابینت باتری و فروش کابینت باتری یو پی اس با ابعاد درخواستی با بهترین قیمت مناسب توسط این شرکت به فروش می‌رسد تنها کافی است از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان فروش ما در این زمینه ارتباط برقرار کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ابعاد کابینت باتری یو پی اس

ابعاد کابینت باتری یو پی اس UPS

ابعاد کابینت باتری یو پی اس باتوجه به تعداد طبقاتی که ممکن است داشته باشد …