خانه / یو پی اس / قیمت یو پی اس کامپیوتر شخصی و سازمانی

قیمت یو پی اس کامپیوتر شخصی و سازمانی

قیمت یو پی اس کامپیوتر کاملأ بستگی به نوع یو پی اس و مدت زمان بک آپ دستگاه دارد.

رایانه‌ها امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و کمتر کسی دیده میشود که کامپیوتر شخصی یا لپ تاپ رومیزی نداشته باشد. بسیاری از افراد حتی از هردوی آنها استفاده می‌کنند.

شبکه‌های کامپیوتری

شبکه‌های کامپیوتری

امروزه بخاطر ارتباطاتی که بین مراکز از راه دور برقرار است استفاده از شبکه‌های رایانه‌ای به شدت مورد استقبال کاربران قرار گرفته است. به دلیل همین ارتباطات عصر امروز را عصر ارتباطات نامیده‌اند.
با در دست داشتن رایانه و یا همان کامپیوترها کارها به سرعت بیشتری صورت می‌گیرد و خطای انسانی در آن بسیار کم شده است.

شبکه‌های کامپیوتری همانطور که میدانید برای پردازش و انجام کارهای سنگین و عملیات محاسباتی مورد استفاده قرار می‌گیرد و همچنین محل ذخیره اطلاعات هم می‌باشد.
گاهأ اون اطلاعاتی که داخل شبکه‌های کامپیوتری و یا رایانه‌ها قرار دارد بسیار باارزش و مهمتر از خود دستگاه رایانه می‌باشد، پس محافظت از اطلاعات بسیار امر مهم و حیاتی است.

تمام این اطلاعات و رایانه‌ها باید دائمأ تحت محافظت قرار گیرند و از خساراتی که ممکن است به دلیل قطع شدن برق به آنها وارد شود جلوگیری شود.

شبکه‌های کامپیوتری کاربرد فراوانی در تجهیزات دفاعی، نظامی،استخراج نفت، رایانه‌های کنترل پرواز، مراکز بزرگ دیتاسنتر و….. دارد.

کاربرد یو پی اس برای کامپیوتر

کاربرد یو پی اس برای کامپیوتر

شبکه‌های کامپیوتری و همچنین سرورها هم برای استفاده شخصی و هم برای استفاده‌های سازمانی کاربرد دارد.
همانطورکه میدانید سرور و کامپیوتر جزو تجهیزات بسیار حساس می‌باشند و در برابر قطع برق و نویزهای داخل برق شهر باید به خوبی از آنها مراقبت شود. بدین صورت که اگر برق ورودی آنها به دفعات و بصورت لحظه‌ای قطع و وصل شود ممکن است به قسمت تغذیه دستگاه و یا بردهای داخلی آن آسیب برساند و اطلاعات داخل دستگاه مخدوش شود.

علاوه بر اینکه خود تجهیز گران قیمت است اطلاعات داخل دستگاه هم بسیار باارزش است.

برای جلوگیری از وارد شدن خسارات به آنها باید از دستگاهی استفاده کرد که در هنگام  قطع شدن برق بدون معطلی برق ورودی سرور و یا کامپیوتر را تامین کند و دستگاه حتی برای چند میلی ثانیه هم احساس بی برقی نکند.

یو پی اس مناسب برای کامپیوتر

یو پی اس مناسب برای کامپیوتر

همانطور که در بالا بیان گردید باید از دستگاهی برای محافظت از کامپیوتر و سرورها در برابر نوسانات برق و قطع و وصل شدن برق استفاده شود.

دستگاه مناسب این موقعیت فقط دستگاه یو پی اس است که میتواند از تجهیز در برابر هر دو مشکل فوق محافظت کند.

از بین تکنولوژی‌ها ساختی که دستگاه یو پی اس دارد، برای کامپیوتر اگر از نوع شخصی باشد تکنولوژی نوع لاین اینتراکتیو مناسب می‌باشد اما برای سرورها و یا مراکز بزرگ دیتاسنتر حتمأ باید از تکنولوژی نوع آنلاین که هیچگونه تاخیری در وصل شدن به منبع پشتیبان ندارد استفاده کرد.

مدت زمانی که می‌توان از دستگاه یو پی اس به عنوان پشتیبانی استفاده کرد کاملأ بستگی دارد به میزان باتری که در دستگاه استفاده شده است.
میزان باتری مورد استفاده در دستگاه هم باید مورد بررسی قرار داد که برق آن منطقه به چه مدتی قطع می‌شود و طبق آن میزان باتری لازم را خریداری نمود.

قیمت یو پی اس کامپیوتر

قیمت یو پی اس کامپیوتر

مقدار توانی که کامپیوترهای شخصی دارد معمولأ بین ۵۰ وات تا ۲۰۰ وات می‌باشد، همچنین لپ تاپ هم مقدار توان آن ۶۰ وات می‌باشد.
دستگاه یو پی اسی که بتواند این مقدار توان را پشتیبانی بکند باید در حد ۱۰۰۰ ولت آمپر تا ۲۰۰۰ ولت آمپر باشد.

اگر دستگاه یو پی اس دارای باتری داخلی باشد مدت زمانی که بک آپ می‌دهد بین ۱۵ الی ۳۰ دقیقه می‌باشد.
در صورتیکه خواهان مدت زمان بیشتری هستید باید از باتری خارجی استفاده کنید.

قیمت یو پی اس کامپیوتر شخصی باتوجه به اینکه از نوع لاین اینتراکتیو است و توان پایینی دارد در حدود ۳ میلیون تا ۷ میلیون می‌باشد.

برای سرورها و یا کامپیوترهای سازمانی چون سنگین‌تر هستند باید از یو پی اس با توان بالاتر استفاده کرد و چون از نوع آنلاین است قیمت یو پی اس کامپیوتر سازمانی نسبت به کامپیوتر شخصی بیشتر می‌باشد.

قیمت یو پی اس کامپیوتر سازمانی یا همان سرورها از ۸ میلیون تومان به بالا می‌باشد.

تمامی قیمت‌های فوق حدودی هستند و برای هر مصرف کننده متفاوت می‌باشد برای دریافت قیمت دستگاه یو پی اس مناسب برای کامپیوتر شخصی یا سازمانی می‌توانید با شرکت الکتریک تماس حاصل فرمائید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش انواع یو پی اس

فروش انواع یو پی اس قیمت خرید ups

فروش انواع یو پی اس در مرکز فروش یو پی اس بصورت کاملأ تخصصی صورت …