خانه / استابلایزر / لیست قیمت استابلایزر ایرانی تک فاز

لیست قیمت استابلایزر ایرانی تک فاز

قیمت استابلایزر ایرانی به دلیل اینکه ساخت ایران است به نسبت قیمت استابلایزر خارجی مناسبتر است و کمتر تحت تاثیر نوسانات قیمتی قرار میگیرد. برای دریافت لیست قیمت استابلایزر ایرانی و یا محافظ ولتاژ برق میتوانید به مراکز فروش استابلایزر مراجعه کنید و یا با برقراری ارتباط با کارشناسان فروش ما از قیمت استابلایزر آگاه گردید.

لیست قیمت استابلایزر ایرانی تک فاز

استابلایزر تک فاز خانگی

استابلایزر تک فاز خانگی

استابلایزر یا تثبیت کننده ولتاژ در مواقعی که نوسان شدید برقی دارید و یا برق منزل بصورت ناگهانی دچار افزایش و یا کاهش شدید ولتاژی می‌گردد، مورد استفاده است.

استابلایزر برای خانه که اصطلاحأ به آن استابلایزر خانگی گفته می‌شود معمولأ تا رنج توانی ۱۰kva در بازار موجود است. چنانچه خریدار استابلایزر برای خانه خود هستید باید ابتدا مقدار توان مصرفی که تجهیزات داخل منزل مصرف می‌کنند را محاسبه کنید و مشخص کنید که برق مصرفی شما از نوع تک فاز هستند یا از نوع سه فاز.

استابلایزر تک فاز خانگی به دلیل اینکه برق بیشتر منازل از نوع تک فاز است بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه خرید استابلایزر خانگی مقاله راهنما خرید استابلایزر خانگی را مطالعه فرمائید.

استفاده از استابلایزر یا محافظ برق

استفاده از استابلایزر یا محافظ برق

بسیاری از مصرف کننده‌ها برای تجهیزات برقی خود از محافظ برق استفاده می‌کنند به دلیل اینکه هزینه بسیاری کمتری نسبت به دستگاه استابلایزر دارد.

اما باید به این نکته توجه کرد که محافظ برق فقط وقتی ولتاژ از محدوده تعریف شده خارج شود برق را قطع می‌کند و پس از آن با تاخیری مجددأ برق را وصل می‌کند. حال فرض کنید برق منطقه شما دائمأ در حال نوسان باشد و دستگاه محافظ ولتاژ برق دائمأ قطع می‌گردد و با تاخیر برق وصل می‌شود که این تاخیر ممکن است برای کاربر بسیار آزار دهنده و خسته کننده باشد.

در مقابل دستگاه استابلایزر با تثبیت کردن ولتاژ یک ولتاژ صاف و بدون اعوجاجی را به مصرف کننده منتقل می‌کند و درصورت وجود نوسان به هیچ عنوان تجهیزات برق متوجه این نوسانات نخواهند شد.

مشخصات دستگاه استابلایزر

مشخصات دستگاه استابلایزر

وظیفه دستگاه استابلایزر در واقع کنترل ولتاژ و یا تثبیت ولتاژ است. در واقع نوسانات ولتاژی که در برق شهر است و یا کاهش و افزایش شدید ولتاژی را با دستگاه استابلایزر می‌توان کنترل کرد.

استفاده از دستگاه استابلایزر مزایاهای دیگری هم دارد که در ذیل به آنها اشاره می‌کنیم:

  • کاهش دادن ۲۵% هزینه برق مصرفی در مناطقی که برق شهر ضعیف است.
  • اگر به هر دلیلی در داخل دستگاه و یا سیم‌های داخل ساختمان اتصال کوتاهی برقرار شود سریعأ برق را قطع می‌کند.

دستگاه استابلایزر از سه نوع تکنولوژی ساخت استابلایزر رله‌ای، استابلایزر سروو موتوری و استابلایزر AVR طراحی و ساخته شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه مقاله استابلایزر چیست را مطالعه فرمائید.

قیمت استابلایزر ایرانی

قیمت استابلایزر ایرانی

تولیدکنندگان بسیاری در ایران شروع به فعالیت در زمینه طراحی و تولید دستگاه استابلایزر و یو پی اس کرده‌اند که میتوان به استابلایزر فاراتل، استابلایزر فاران، استابلایزر تکام، استابلایزر امگا و سایر برندهای ایرانی دیگر اشاره نمود.

شرکت ویرا صنعت با برقراری ارتباط مستقیم با نمایندگان محصولات استابلایزر و حذف واسطه‌ها توانسته است قیمت استابلایزر ایرانی، قیمت استابلایزر دوربین و همچنین قیمت استابلایزر فاراتل و سایر برندهای ایرانی و خارجی را با قیمت بسیار مناسب به مشتری خود عرضه نماید.

با خرید استابلایزر تک فاز و یا استابلایزر سه فاز از نمایندگی محصولات و یا مرکز فروش معتبر هم از اصل بودن کالا می‌توانید مطمئن باشید هم تمام تجهیزات دارای گارانتی هستند و درصورت خراب شدن و یا معیوب شدن می‌توانید از گارانتی محصولات استفاده کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت استابلایزر تک فاز

مشخصات و قیمت استابلایزر تک فاز سروو موتوری

قیمت استابلایزر تک فاز در نمایندگی فروش استابلایزر و مرکز فروش استابلایزر بسیار مناسبتر است. …