خانه / یو پی اس / مرکز فروش یو پی اس سرور و تجهیزات شبکه

مرکز فروش یو پی اس سرور و تجهیزات شبکه

یو پی اس اتاق سرور بخش ناگسستنی اتاق های سرور و مراکز داده شده است. حتما می دانید یو پی اس چیست، استفاده از انواع یو پی اس آنلاین و یو پی اس لاین اینتر اکتیو در اتاق سرور مرسوم است. یو پی اس سرور با یو پی اس صنعتی تفاوت هایی دارد هم از نظر ابعاد یو پی اس و هم نحوه نصب یو پی اس تفاوت هایی وجود دارد.

مرکز فروش یو پی اس سرور و تجهیزات شبکه

دلیل استفاده از یو پی اس سرور

دلیل استفاده از یو پی اس سرور

علت استفاده از یو پی اس سرور، یو پی اس برای کامپیوتر یا یو پی اس برای مراکز داده پردازی، اهمیت بالای تداوم کاری این مجموعه ها می باشد. با خرید و نصب انواع یو پی اس شما قادر خواهید بود برق اضطراری برای مجموعه خود داشته باشید تا در صورت قطع برق تجهیزات اتاق سرور شما به فعالیت خود بدون وقفه ادامه دهند.

مورد دیگری که شاید اهمیتش بیشتر باشد این است که با استفاده از یو پی اس سرور تجهیزات اتاق سرور را از خطرات احتمالی نوسانات برق و افت ولتاژ ناگهانی مصون کنید، این مصونیت توسط دو مدل از انواع یو پی اس به حقیقت می پیوندد و آن هم یو پی اس لاین اینتراکتیو و یو پی اس آنلاین می باشد. در ادامه به بررسی این دو نوع یو پی اس می پردازیم.

یو پی اس سرور آنلاین یا لاین اینتر اکتیو

یو پی اس سرور آنلاین یا لاین اینتر اکتیو

یو پی اس سرور می تواند هم یو پی اس آنلاین باشد هم می تواند یو پی اس لاین اینتراکتیو باشد. تفاوت و تشابه این دو مدل را با هم بررسی می کنیم. اساس کار هر دو مدل یو پی اس بر چهار پایه رکتیفایر، باتری، اینورتر و سوئیچ بای پس می باشد.

در یو پی اس آنلاین دائما هر سه جز یعنی رکتیفایر، اینورتر و باتری مشغول به فعالیت هستند. اما در یو پی اس لاین اینتراکتیو این عملیات بصورت متناوب انجام می شود. در واقع یو پی اس لاین اینتراکتیو در زمان نوسان ولتاژ وارد عمل می شود اما یو پی اس آنلاین مداوم این عملیات را انجام می دهد.

می توانید از هر دو نوع برای یو پی اس سرور استفاده نمایید برای درک بهتر می توانید راهنمای خرید یو پی اس برای سرور را مطالعه نمایید.

قیمت دستگاه یو پی اس سرور

قیمت دستگاه یو پی اس سرور

قیمت یو پی اس سرور بسته به تکنولوژی ساخت و مدل نصب و توان و همچنین برند سازنده آن تعیین می شود. تجهیزات یو پی اس از نظر شکل ظاهری متفاوت هستند و نحوه نصب مختلفی دارند. برای یو پی اس سرور معمولا یو پی اس رکمونت استفاده می شود شاید از یو پی اس های ایستاده و رومیزی هم استفاده شود اما عرف خرید یو پی اس سرور یو پی اس رکمونت است.

اگر به دنبال خرید یو پی اس برای اتاق سرور هستید حتما می دانید یو پی اس آنلاین گرانتر از یو پی اس لاین اینتراکتیو است. قیمت یو پی اس سرور به همین علت نسبتا گرانتر از سایر مصارف است البته در یک رنج توان.

خریدار یو پی اس سرور می تواند از مرکز فروش یو پی اس در کشور، شرکت مهندسی ویرا صنعت خرید خود را انجام دهد. قیمت دستگاه یو پی اس ارائه شده از سوی این شرکت، بهترین قیمت در تجارت یو پی اس می باشد.

مرکز فروش یو پی اس سرور و تجهیزات شبکه

مرکز فروش یو پی اس سرور و تجهیزات شبکه

روابط بازرگانی با شرکت های تولید کننده یو پی اس در ایران و همچنین شرکت های وارد کننده یو پی اس منجر به تبدیل شدن شرکت ویرا صنعت به مرکز فروش یو پی اس در کشور شده است. انواع یو پی اس صنعتی، یو پی اس اداری، یو پی اس خانگی و یو پی اس برای مصارف خاص پزشکی و آزمایشگاهی از معتبرترین برندهای بازار موجود می باشد.

برای خرید تجهیزات یو پی اس سرور شامل یو پی اس، باتری و کابینت باتری می توانید با کارشناس واحد فروش ارتباط برقرار نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش انواع یو پی اس

فروش انواع یو پی اس قیمت خرید ups

فروش انواع یو پی اس در مرکز فروش یو پی اس بصورت کاملأ تخصصی صورت …