خانه / استابلایزر / مشخصات و قیمت استابلایزر تک فاز سروو موتوری

مشخصات و قیمت استابلایزر تک فاز سروو موتوری

قیمت استابلایزر تک فاز در نمایندگی فروش استابلایزر و مرکز فروش استابلایزر بسیار مناسبتر است. استابلایزر تک فاز چیست؟ دلیل استفاده از استابلایزر چیست؟ تمام اینها سوالاتی است که در ذهن خریداران استابلایزر نقش می‌بندد و ما در این مقاله می‌خواهیم انواع استابلایزر و دلیل استفاده از استابلایزر تک فاز را بیان کنیم.

مشخصات و قیمت استابلایزر تک فاز سروو موتوری

استابلایزر تک فاز چیست؟

استابلایزر تک فاز چیست؟

هر تجهیز و دستگاه الکتریکی دارای یک محدوده ولتاژ نامی می‌باشد و بهترین عملکرد خود را در همان محدوده نشان می‌دهند. این محدوده در بعضی از تجهیزات ۱۰+/- ولت و در تجهیزات حساستر ۵+/- ولت می‌باشد.
درصورتیکه ولتاژ ورودی از محدوده مشخص شده کمتر و یا بیشتر گردد عملکرد تجهیز پایین می‌آید و ممکن است معیوب گردد.

امروزه در بسیاری از مناطق شهری نوسان و نویز برق شهر وجود دارد و به دلایل مختلفی دچار نویز و قطع و وصل شدن ناگهانی و یا افزایش و کاهش شدید ولتاژی می‌گردد و این نوسانات و مشکلات ممکن است خسارتهای زیادی را به تجهیز الکتریکی وارد کند.

از نظر برق مصرفی دستگاه استابلایزر به دو دسته استابلایزر تک فاز و استابلایزر سه فاز تقسیم بندی می‌گردد.

استابلایزر تک فاز برای تجهیزاتی که توانهای پایینی دارند مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین استابلایزر رله ای که یکی از تکنولوژی های ساخت دستگاه استابلایزر است جزء استابلایزر تک فاز است و این نوع از استابلایزر دارای محدودیتهای از جمله پایین بودن سرعت اصلاح ولتاژ، قابلیت اطمینان کم و دوام کم می‌باشد.

مشخصات و قیمت استابلایزر تک فاز

مشخصات و قیمت استابلایزر تک فاز

قیمت استابلایزر تک فاز به دلیل اینکه برای برق تک فاز مورد استفاده قرار می‌گیرد مناسبتر از قیمت استابلایزر سه فاز است.

استابلایزر سه فاز همان استابلایزر صنعتی است و بیشتر در صنعت مورد استفاده قرار می‌گیرد. در شرایطی که برق محموعه و یا تجهیز سه فاز باشد یعنی ولتاژ ۳۸۰ ولت تا ۴۰۰ ولت داشته باشد باید از استابلایزر سه فاز استفاده کرد.

استابلایزر تک فاز برای تجهیزاتی که برق آنها ولتاژ ۲۲۰ ولت است مورد استفاده قرار می‌گیرد به عنوان مثال استابلایزر کامپیوتر ، استابلایزر یخچال ، استابلایزر تلویزیون و سایر مصرف کننده های تک فاز.

خرید استابلایزر برای خانه باید به نکاتی توجه کرد که یکی از آنها برق ورودی منزل است درصورتیکه کولرگازی و یا چیلر دارید باید از استابلایزر سه فاز استفاده کنید.

برای دریافت قیمت استابلایزر تک فاز ، بهترین استابلایزر خانگی ، قیمت استابلایزر تک فاز فاراتل ، قیمت استابلایزر تک فاز دلتا و قیمت استابلایزر مسکونی می‌توانید با کارشناسان فروش شرکت ویرا صنعت تماس حاصل فرمائید و از مشاوره رایگان آنها بهره‌مند گردید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش استابلایزر ولتاژ

فروش استابلایزر ولتاژ ترانس محافط بصورت عمده

فروش استابلایزر ولتاژ در مرکز فروش استابلایزر با قیمت بسیار مناسب موجود می‌باشد. شرکت ویرا …