خانه / یو پی اس / مناسبترین یو پی اس برای سرور و تجهیزات شبکه

مناسبترین یو پی اس برای سرور و تجهیزات شبکه

خرید یو پی اس برای سرور امروزه برای تمام کاربران شبکه و دیتا سنترهای بزرگ یک امر مهم تلقی گردیده است. حال سوال این است که نحوه انتخاب یو پی اس سرور چگونه می‌باشد؟ چطور بدانیم که چه یو پی اسی برای تجهیزات شبکه و یا سرور مناسب است؟ در این مقاله شما را برای خرید یو پی اس برای سرور راهنمایی خواهیم کرد.

مناسبترین یو پی اس برای سرور و تجهیزات شبکه

انتخاب یو پی اس برای سرور

انتخاب یو پی اس برای سرور

پردازش داده ها و مدیریت شبکه های کامپیوتر توسط سرورهای کامپیوتری انجام می‌گردد و در دیتاسنترهای بزرگ سرور و تجهیزات شبکه بسیار بزرگ هستند و پر قدرت می‌باشند.
یکی از دغدغه های اصلی مدیران شبکه و کاربران سرور حفظ امنیت و یا بالا بردن ایمنی در سرورهای شبکه می‌باشد. همچنین تمام مدیران شبکه می‌خواهند که بصورت آنی و لحظه ای وضعیت سرورها را بررسی کنند که درصورت به وجود آمدن مشکلات احتمالی آنها را برطرف کنند.

وظیفه سرور همانطور که می‌دانید بسیار حیاتی است چون حاوی اطلاعات بسیار مهمی می‌باشد و باید در نگهداری از این اطلاعات در برابر نوسانات و نویزهای برق شهر تمام احتمالات را بررسی کنند.

تنها دستگاهی که توانایی نگهداری از سرور را در برابر نوسانات برقی دارد و اجازه نمی‌دهد که کل اطلاعات داخل سرور در برابر قطع شدن ناگهانی برقی از بین رود، دستگاه یو پی اس یا همان منبع برق اضطراری است.

دستگاه یو پی اس دارای سه نوع تکنولوژی است از جمله تکنولوژی آفلاین ، تکنولوژی آنلاین و تکنولوژی لاین اینتراکتیو.

تکنولوژی آنلاین به دلیل حساسیتی که دارد و سوئیچ کردن مدارات آن بر روی برق پشتیبان و برق اصلی بدون تاخیر است ، بهترین گزینه برای سرور می‌باشد.

قیمت یو پی اس برای سرور

قیمت یو پی اس برای سرور

سرور در مراکز بزرگ دیتا سنتر متشکل از چندین کامپیوتر می‌باشد که دارای پردازنده های بسیار قوی هستند و توان مصرفی آنها در حدود چندین هزار وات می‌باشد.

مناسبترین گزینه یو پی اس برای سرور همانطور که بیان کردیم یو پی اس آنلاین می‌باشد. از بین سه تکنولوژی ساخت یو پی اس ، تکنولوژی آنلاین به دلیل مدارات پیشرفته ای که در داخل آن تعبیه گردیده است دارای بیشترین قیمت است.

از طرفی مقدار توان مصرفی دستگاه سرور و تجهیزات شبکه مانند مودم ، روتر سیستم کلاینت و سایر تجهیزات در مجموع زیاد است باید از یو پی اس توان بالا و به طور معمول یو پی اس ۲kva به بالا را خریداری نمائید.

قیمت یو پی اس ۲ کاوا آنلاین در حدود ۵ میلیون تومان می‌باشد البته بستگی به این دارد که یو پی اس باتری داخلی یا یو پی اس باتری خارجی باشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ویرا صنعت الکتریک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120294167
mobile icon شماره موبایل: 09153180568
شماره تلفن ثابت: 28428959-021
telegram icon تلگرام: virasanat_electric@
email icon پست الکترونیکی: vira.sanat.electric@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش انواع یو پی اس

فروش انواع یو پی اس قیمت خرید ups

فروش انواع یو پی اس در مرکز فروش یو پی اس بصورت کاملأ تخصصی صورت …